Kategoriler

Sektör

Üretim

Tarih

19/04/2018

Roland DG Spirit

TÜRKİYE'NİN VE ORTA AVRUPA’NIN EN İYİSİ ÖDÜLÜ PROMAKİM A.Ş.’nin.

Roland DG’nin Global SE Awards seçmelerinde Orta Avrupa’nin En Iyi Teknik Servis Mühendisleri Ödülü, Türkiye-Promakim A.S.’den Necip Hayran’a verildi.


Roland DG’nin Global SE Awards seçmelerinde Orta Avrupa’nin En Iyi Teknik Servis Ödülü, Türkiye-Promakim A.S.’den Necip Hayran’a verildi.

Roland DG’nin tüm dünyada 2O13’ten beri düzenledigi ve 3.sü gerçeklestirilecek olan Global Servis Mühendisi Ödülleri’ne (Service Engineer-SE Awards) tüm Orta Avrupa Bölgesini temsilen Promakim A.S.’den bir Türk mühendis, Necip Hayran katilmaya hak kazandi.


Kasim 2O17’de ön elemeleri baslayan, Amerika, Avrupa, Orta Dogu, Afrika ve Asya Pasifik bölgelerinde düzenlenen ve birkaç etaptan olusan sinavlara 778 Roland DG Care Sertifikali Servis Mühendisi katildi ve simdiye kadarki en yüksek katilim orani saglandi. Tüm bu elemelerden ve testlerden basariyla geçen 28 Servis Mühendisi, Roland DG - Genel Merkezi Japonya - Hamamatsu’da düzenlenecek olan Roland Global SE Awards 2O18’e katilmaya hak kazandilar.Ülkemizi ve tüm Orta Avrupa bölgesini temsil edecek olan Promakim A.S. mühendislerinden Necip Hayran, oldukça zorlu bir süreçten geçildigini ve EMEA bölgesinin en iyilerinden biri olmanin sevincini yasadigini belirtti. Bu özel sinavlarda bilgi ve beceri seviyesine ek olarak, günlük faaliyetlerin kalitesinin, birikimlerin ekip arkadaslariyla paylasilmasinin ve ne kadar proaktif oldugunun ölçüldügünü bildiren Hayran, Japonya finallerine etkili bir sekilde hazirlandigini söyledi.

Bağlı Kalın

Verilerin işlenmesi ile ilgili bilgileri okuduğumu onaylıyorum.