MATERYALLER

Alüminyum mukavemetinde Karbon Fiber, Kevlar, Fiberglass ve Fiberglass-HSHT (Yüksek Mukavemet & Yüksek Isı Dayanımı) sunan Markforged, en geniş materyal kapasitesi ile karşınızda. 3D Baskı ile fonksiyonel prototipler veya tamamen çalışan parçalar üretmek artık mümkün.

MATERYALLER

KOMPOZİTLER

İki materyalden oluşan kompozit parçalar inanılmaz derecede güçlü ve çok yönlüdür. Benzersiz üretim sürecimiz, tipik 3B baskılı nesnelerden daha büyük ve daha güçlü bir sipariş olan parçaları yazdırmanızı sağlar.

BİLGİ FORMU İNDİRİN ›

MATERYALLER

ONYX

Onyx ile sert, sağlam ve hassas parçalar üretin. ABS 'den 1,4 kat daha güçlü ve daha sert olan Onyx herhangi bir sürekli fiber ile güçlendirilebilir. Onyx, yüzey kalitesi, kimyasal direnç ve ısı toleransı için çıtayı belirler.

ONYX ONE ONYX PRO MARK TWO X3 X5 X7

ile uyumludur.

MATERYALLER

METALLER

Yerleşik MIM (Metal Enjeksiyon Kalıplama) teknolojisini ve eşsiz 3D baskı platformumuzu birleştirerek prototiplemeden üretime aynı malzeme ve süreçlerle ilerleyin.

17-4 Paslanmaz Çelik

17-4 PH paslanmaz çelik havacılık, medikal ve petrol endüstrilerinde yaygın olarak kullanılır ve yüksek mukavemeti, korozyon direncini ve sertliği bir araya getirir. Mark X ile montaj fikstürleri ve takımlar için kullanıyoruz.

Teknik Dosya
 • Saf Bakır

  İşlemesi zor olan saf bakırı, karmaşık geometrilerde basabilir ve %99.8 oranında ısı ve elektrik iletkenliği elde edebilirsiniz.

  Teknik Dosya

 • 316L Paslanmaz Çelik

  Deniz sınıfı paslanmaz çelik olarak da bilinen 316L paslanmaz çelik, çok iyi korozyon direnci ve mükemmel kaynaklanabilirlik sergiler.

  BETA

 • H13 Metali

  H13 Takım Çeliği yüksek sıcaklıkta mükemmel çalışır ve sert soğutmaya dayanabilir. Bu, aşınma direnci ve işlenebilirlik ile birleştiğinde, yüksek sıcaklıkta alet ve aşınmaya dayanıklı parçalar için idealdir.

  Teknik Dosya

 • A-2 Takım Çeliği

  A-2 takım çeliği mükemmel darbe dayanımı ile hava ile sertleştirilmiştir. Mark X'de pançlar, kalıplar ve kalıp takımları için kullanıyoruz.

  Teknik Dosya

 • Inconel 625

  Inconel'in gücü, etkileyici ısı direnci ile birleştiğinde, ısı ve basınç koruma uygulamaları için idealdir. Bu Nikel bazlı süper alaşım, jet motorlarında ve tıbbi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır ve işlenmesi çok zordur. Ayrıca kimyasal olarak çok dirençlidir.

  Teknik Dosya

 • D-2 Takım Çeliği

  D-2 takım çeliğinin yüksek karbon ve krom içeriği, büyük sertlik ve aşınma direnci sağlar (ancak A-2 kadar sert değildir). Kesici takımlar için D-2 sıklıkla kullanılır.

  Teknik Dosya

Bağlı Kalın

Promakim e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Verilerin işlenmesi ile ilgili bilgileri okuduğumu onaylıyorum.