PostProcess™

PostProcess™ çözümleri; 3D baskılı parçalar için yazılım odaklı destek çıkarma, reçine çıkarma ve yüzey bitirme işlemlerinin öncüsü olarak, güvenilir çözümlerimiz benzersiz sonuçlar sunar ve 3D baskılı parçalar için pazara sürüm süresini kısaltır.

 • 3D Parçaları Müşteriye Hazır Hale Getiriyoruz

  Otomatik destek çıkarma ve yüzey iyileştirme çözümleri sunan PostProcess™ sistemleri, hem plastik hem de metal olmak üzere 3D baskı teknolojisi ile üretilmiş ürünlere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. PolyJet, FDM, SLA, SLS, DLP, MJF, DMLS, DED ve EBM dahil olmak üzere pek çok üretim teknolojisini destekler.

 • Her Sektörde Kanıtlanmış Yüzey Çözümleri

  Sürdürülebilirliği ve güvenliği iyileştirdiği, verimliliği artırdığı ve el emeğini en aza indirdiği kanıtlanmış olan PostProcess™ teknolojilerinin otomatik baskı sonrası çözümleri, endüstriyel 3D baskının geleceğinin ayrılmaz bir parçasıdır. PostProcess™'in Tıp/Diş, Tüketim Ürünleri, Askeri/Savunma, Havacılık ve Otomotiv alanlarında eklemeli imalat uygulamalarına önemli bir katkısı bulunmaktadır.

 • Hızlı ve Tutarlı Sonuçlar Elde Etmenizi Sağlar

  Tasarım, üretim ve baskı sonrasında ürünün kullanıma alınabilmesi için kritik aşamalardan biri olan yüzey iyileştirme süreci, havacılıktan otomotiv sektörüne kadar daha hızlı ve tutarlı sonuçlar elde etmek için kullanılmaktadır.

 • Destek ve Yüzey Temizliğinin Zaman Alıcı ve Maliyetli Sürecini Ortadan Kaldırır

  Pek çok farklı sektörde kullanılan PostProcess™ sistemleri geometriden bağımsız olarak her parçayı derinlemesine işler ve kullanıma hazır hale getirir. Manuel olarak yapılan destek ve yüzey temizliğinin zaman alıcı ve maliyetli sürecini ortadan kaldırır.

ÜRÜNLER