MARKFORGED MARK TWO

GÜÇLÜ PARÇALARLA BURADA BAŞLAYIN

Mark Two, Markforged 'in benzersiz sürekli karbon fiber takviyesini, portföyümüzdeki en güçlü ve çok yönlü parçalar için yüksek çalışma güvenilirliği ile birleştiriyor. Sektörde, saatler içerisinde CAD tasarımından güzel, güçlü nihai ürün parçalara ulaşmanızı sağlayan tek yazıcıdır.

Takviye ve plastik seçiminizle, zaman, zorluk ve tasarım yinelemelerini kaldırın ve her iş için doğru malzeme ile tasarlanmış parçalarınızı yazıcıdan hemen çıkarın.

TEKLİF İSTEYİN

Yüksek Mukavemetli Baskı

Mark Two, basılı parçalarında benzersiz bir mukavemet, sertlik ve dayanıklılık sunmak için 3 boyutlu baskı yaparken parçalarınızı kompozit fiber ile güçlendiriyor.

Malzeme Portföyü

Mark Two, Onyx'i yazdırmaya ek olarak Karbon Fiber, Fiberglas, Fiberglass HSHT ve Kevlar gibi başka hiçbir 3D yazıcının kullanamayacağı malzemeleri basıyor.

Kullanımı Kolay

Mark Two ile birlikte sunduğumuz kendi 3D baskı yazılımımızı oluşturduk. Esnek veya güçlü olacak bir parçayı basmak kolay ve sezgiseldir.

Dokunmatik Arayüz

Mark Two, kablosuz ağa bağlanmayı, baskı işlemlerini başlatmanızı ve yazıcınızı yönetmeyi kolaylaştıran dokunmatik bir ekrana sahiptir.

YAZILIM

Otomatik sürüm kontrolü, gerçek zamanlı filo yönetimi ve bulut tabanlı işbirliği ile Eiger, dünyanın en gelişmiş 3D yazdırma yazılımıdır. Üretimi daha basit hale getirmek için sıfırdan tasarlanan Eiger, plastik, metal ve kompozit parçaları doğrudan tarayıcınızdan yazdırmanızı sağlar.

HEMEN DENEYİN ›

Hassas Tasarım

Mark Two baskı yatağı 10 mikron hassasiyetle yerine oturur - bir baskıyı duraklatmanıza, yatağı kaldırmanıza, bileşenleri eklemenize, yatağa geri dönmenize ve ardından baskıyı tam olarak aynı konumda sürdürmenize izin verir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • ÜRETİM BOYUTLARI

  320 mm x 132 mm x 154 mm

 • MAKİNE BOYUTLARI

  584 mm x 330 mm x 355 mm

 • KATMAN YÜKSEKLİĞİ

  100 μm , max 200 μm

 • MAKİNE AĞIRLIĞI

  Makine Ağırlığı 16 kg

 • MALZEME KARTUŞU

  Plastik Kompozit Filament

  Sürekli Kompozit Filament

 • Z KATMAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

  100 micron

 • MALZEMELER

  Plastik
  Fiber
  Karbon Fiber
  Fiberglas
  Kevlar
  HSHT Fiberglas

Çok Güçlü Parçalar, Hızlı Baskı

TEKLİF İSTEYİN