ŞİMDİ METAL ZAMANI !

Metal X 3D Printer ile, önceden hazırladığınız tasarımları 24 saatin altında metal parçalara dönüştürebilirsiniz. İstadiğiniz sağlamlıkta üretebilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

TEKLİF İSTEYİN

BASILI PARÇA

POMPA ÇARKI

İşlenmiş veya dökme parçaların bekleyişini kaydedin. Bu pervane gibi karmaşık geometriler yazdırın ve bir sonraki gününüze sahip olun ve 316L paslanmaz çeliğin mükemmel korozyon direnciyle, parçalarınız tamamen işlevsel ve kullanıma hazır.

 • Tipik İşlenmiş Maliyeti

  $ 602,58

 • Markforged Baskılı Maliyet

  $ 14.07

 • Tasarruf

  % 98

BASILI PARÇA

EKSANTİRİK MİLİ DİŞLİ

17-4 PH paslanmaz çeliğin mukavemet ve yüzey sertliği, bu eksantrik mili dişlisi gibi fonksiyonel dişli parçaların basılmasını sağlar.

 • Tipik İşlenmiş Maliyeti

  $ 285,61

 • Markforged Baskılı Maliyet

  $ 9.45

 • Tasarruf

  % 97

BASILI PARÇA

UÇAK BRAKETİ

CNC İşleme veya dökümde mümkün olmayan parçaların Markforged ile basılması kolaydır. Bu karmaşık uçak braketi tasarımı, Metal X'in şaşırtıcı derecede hafif ve inanılmaz derecede güçlü olan parçaları basma yeteneğinden tam olarak yararlanır.

 • Tipik İşlenmiş Maliyeti

  $ 1,812.66

 • Markforged Baskılı Maliyet

  $ 33.51

 • Tasarruf

  % 98

Tokyo

Tokyo is the capital of Japan.

DONANIM

METAL X

4. nesil kompozit 3D baskı teknolojimize dayanan Metal X, yepyeni bir 3D yazıcı türüdür. Plastik bir matrikse bağlı metal tozu basarak, geleneksel metal 3D baskı ile ilgili güvenlik risklerini ortadan kaldırırken, düşük parça ağırlığı ve maliyeti için kapalı hücre dolgusu gibi yeni özellikler getirdik.

Çalışma Hacmi 300 mm x 220 mm x 180 mm

Katman Yüksekliği 50 μm

DATA SHEET İNDİR ›

YENİ TEKNOLOJİ

ADAM

Atomik Difüzyon Eklemeli İmalat

3D baskı ve metal enjeksiyon kalıplamanın kesiştiği noktada, ADAM metal parçalar oluşturmak için yepyeni bir yoldur.

PASLANMAZ ÇELİK

İLE YAZDIRIN

17-4 PH & 316L ile Basıldı

17-4 PH paslanmaz çelik havacılık, medikal ve petrol endüstrilerinde yaygın olarak kullanılır ve yüksek mukavemeti, korozyon direncini ve sertliği bir araya getirir. Mark X ile montaj fikstürleri ve takımlar için kullanıyoruz.

Deniz sınıfı paslanmaz çelik olarak da bilinen 316L paslanmaz çelik, çok iyi korozyon direnci ve mükemmel kaynaklanabilirlik sergiler.

SAF BAKIR

İLE YAZDIRIN

%99.8 Bakır oranı ile saf bakır (%99.3 oranı ve yukarısı saf bakır olarak kabul edilir.) ısı ve elektrik iletkenliği gerekli yerlere iletkenlik özelleri mükemmel olan parçalar elde etmek artık mümkün.

TAKIM ÇELİĞİ

İLE YAZDIRIN

A-2,D-2 ve H13 ile Basıldı

A-2 takım çeliği mükemmel darbe dayanımı ile hava ile sertleştirilmiştir. Mark X'de pançlar, kalıplar ve kalıp takımları için kullanıyoruz. D-2 takım çeliğinin yüksek karbon ve krom içeriği, büyük sertlik ve aşınma direnci sağlar (ancak A-2 kadar sert değildir). Kesici takımlar için D-2 sıklıkla kullanılır.

H13 Takım Çeliği yüksek sıcaklıkta mükemmel çalışır ve sert soğutmaya dayanabilir. Bu, aşınma direnci ve işlenebilirlik ile birleştiğinde, yüksek sıcaklıkta alet ve aşınmaya dayanıklı parçalar için idealdir.

INCONEL 625

İLE YAZDIRIN

Inconel 625 süper alaşımı ile basıldı

Inconel'in gücü, etkileyici ısı direnci ile birleştiğinde, ısı ve basınç koruma uygulamaları için idealdir. Bu Nikel bazlı süper alaşım, jet motorlarında ve tıbbi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır ve işlenmesi çok zordur. Ayrıca kimyasal olarak çok dirençlidir.

TİTANYUM (beta)

İLE YAZDIRIN

Ti-6Al-4V ile Basıldı

Herhangi bir metalin en yüksek mukavemet-ağırlık oranını taşıyan Titanyum 6-4, yükte hafif uygulamalar için idealdir ve hem yüksek mukavemet hem de yorulma direncine sahiptir. Bu biyo-uyumlu malzeme, ortopedik eklem replasmanları gibi medikal uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

MARKFORGED

SON İŞLEM EKİPMANLARI

YIKAMA İSTASYONU

WASH-1

Otomatik Yıkama İstasyonu

Wash-1 yeşil parçayı, birincil bağlayıcı malzemeyi çıkararak, yarı-gözenekli kısımdan ayrılan özel bir akışkan içine daldırır, böylece kalan bağlayıcı, sinterleme sırasında kolaylıkla yanabilir. Bu bağlayıcı giderme aşaması nihai metal parçayı saflaştırır ve sinterleme fırınını temiz tutmaya yardımcı olur.

Dış boyutlar 609 mm x 685 mm x 1067 mm

Yıkama hacmi 18,356 cm3

BİLGİ FORMU İNDİRİN ›

DONANIM

YAPI KALİTESİ

4. nesil, tamamı alüminyum tek gövdeli ve baskı sistemine sahip Markforged, yapı kalitesini ve endüstriyel tasarımı standart hale getiriyor.

Tamamen kapalı bir yapı haznesi, ultra sessiz hareket sistemi ve çevreye duyarlı bir malzeme deposuyla, yazıcılarımız ister ofiste isterse fabrika katında olsun, evdekiyle eşit derecede çalışırlar.

DONANIM

KULLANILABİLİRLİK

Bulut bağlantılı yazılım ve 4.3 ”dokunmatik ekran her yazıcı, yıkayıcı ve fırın ile standart olarak gelir. Düzenli olarak yapılan güncellemeler ile, Markforged ürünlerinizin iyi kalmaya devam ettiği anlamına gelir. Materyal kullanımı izleme ve malzeme dışı algılama, yazıcılarınızı izlemenize ve atık miktarını azaltmanıza yardımcı olur. Tasarımdan parçaya olan mesafeyi azaltmak için çalıştığımız yöntemlerden sadece birkaçı.

YAZILIM

FİLO YÖNETİMİ

Otomatik sürüm kontrolü, gerçek zamanlı filo yönetimi ve bulut tabanlı işbirliği ile Eiger, dünyanın en gelişmiş 3D yazdırma yazılımıdır. Üretimi daha basit hale getirmek için sıfırdan tasarlanan Eiger, plastik, metal ve kompozit parçaları doğrudan tarayıcınızdan yazdırmanızı sağlar.

MARKFORGED

YAZILIM

Otomatik sürüm kontrolü, gerçek zamanlı filo yönetimi ve bulut tabanlı işbirliği ile Eiger, dünyanın en gelişmiş 3D yazdırma yazılımıdır.

Üretimi daha basit hale getirmek için sıfırdan tasarlanan Eiger, plastik, metal ve kompozit parçaları doğrudan internet tarayicinizdan yazdırmanızı sağlar.

HEMEN DENEYİN ›

TEKNİK ÖZELLİKLER

METAL X

 • ÇALIŞMA HACMİ

  300 mm x 220 mm x 180 mm

 • DIŞ HACMİ

  575 mm x 467 mm x 1120 mm

 • Z KATMAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

  50 mm

 • MAKİNE AĞIRLIĞI

  68 kg (150 lbs)

 • MEDYA KARTUŞU

  Bağlanmış Toz

 • İÇ PARÇA GEOMETRİSİ

  Kapalı Hücre Üçgen Dolgu

 • PASLANMAZ ÇELİK

  17-4 Paslanmaz Çelik

 • SAF BAKIR

  %99.8 Saf Bakır

 • INCONEL

  Inconel 625 Süper Alaşım

 • TAKIM ÇELİĞİ

  A-2 Takım Çeliği
  D-2 Takım Çeliği
  H13 Takım Çeliği

 • TİTANYUM

  Ti-6Al-4V (beta)

 • DİĞER MATERYALLER

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

 • GÜVENLİK

  Tek Oturum Açma

  İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

 • VERİMLİLİK

  Yazıcı Filo Yönetimi

  Organizasyonu Yönetici Portalı

 • YAZILIM TESLİMİ

  Bulut Tabanlı

  Yerel Depolama

  Tamamen Tesis içi

 • ERKEN ERİŞİM GÜNCELLEMELERİ

  Yeni Tasarım Özelliklerine ve Baskı

  Yeteneklerine Erken Erişim

 • BAŞARI PLANI

  Genişletilmiş servis ve garanti

 • EĞİTİM

  Markforged mühendis ile yerinde tasarım eğitimi

Başlamaya Hazır mısınız?

En gelişmiş 3D baskı sistemi ile neler yapabileceğinizi görün.

TEKLİF İSTEYİN