NEXA NXE 400 3D YAZICI

Işık Hızında Baskı!
Z Ekseninde Dakikada 1 cm

27,5 cm x 16 cm x 40 cm boyutlarında benzeri görülmemiş 16L hazneli, akıllı optimizasyon ve Nexa3D'nin devrim niteliğinde patentli LSPc teknolojisi ile NXE 400 her uygulama için mükemmel bir yazıcıdır.

TEKLİF İSTEYİN
 • 2,5x Daha Büyük Baskı Hacmi

  NXE 400, şu anda mevcut teknolojilere kıyasla iki kat daha fazla baskı hacmine sahiptir, bu da yüksek çözünürlüklü ve izotropik baskılar ile beraber daha büyük parçalar, daha yüksek parça verimi ve sonuç olarak daha düşük parça maliyeti sağlar.

 • Üretime Hazır + Modüler Tasarım

  Son derece güvenilir LSPc teknolojimize ek olarak, NXE 400, kolayca değiştirilebilen parçalar ve donanım eskimesini ortadan kaldıran teknoloji güncellemeleri için tamamen modüler olarak tasarlanmıştır.

 • Yeni Nesil Yazılım + Öngörülü Hizmet

  Nexa3D’nin dahili olarak geliştirilen akıllı yazılımı, donanım ve materyallerimizi güçlü ve kullanıcı dostu bir sisteme bağlarken, öngörücü ve yönergesel yeni bir hizmet çağı sağlıyor. CRTL + P'ye basmak kadar basit.

 • Akıllı Parça Yıkayıcı

  Enjeksiyon kalıplama kalitesiyle dakikalar içinde tamamen işlevsel parçalar elde etmek için Akıllı Parça Yıkayıcı ile parça kalitesini artırın ve işçiliği azaltın.

 • Parça Kalitesini ve Verimi En Üst Düzeye Çıkarın

  NXE 400'ü sınıfındaki en gelişmiş baskı çözümü haline getiren en büyük 16L parçaları tek bir tepside bile işleyebilen ek yıkama ve kürleme ünitelerine sahip bir sonraki ölçeklenebilir üretim çözümüdür. Yıkama ve kürleme üniteleri, günümüzün mevcut teknolojileri ile saatler sürebilen işleri, işgücü maliyetlerini ve sürelerini azaltmak, birkaç dakika içinde bitmiş parçalar oluşturmak için üretilmiştir.

 • Akıllı ve Bağlı

  Yeni nesil dahili olarak geliştirilen yazılımımız ve bağlı senor sistemimiz, akıllı, parça parça kürleme ve yıkama protokolleri, dijital ikiz ile parça izlenebilirliği ve baskı deneyimini sürekli iyileştirmek için otomatik yazılım güncellemeleri sağlar.

Yıkama & Kürleme İstasyonu

Nexa 3D son işlem üniteleri, NEXA 3D yazıcılarda basılan parçaların yıkama ve kürleme işlemini optimize etmek için tasarlanmıştır.

16L'ye kadar parça hacmine sahip yıkama ünitesi yıkama işleminin uzunluğuna otomatik olarak karar verirken, kürleme istasyonu baskı tablasındaki parça geometrisine ve parça dağılımına bağlı olarak yoğunluk ve ışık dağılımına karar vermektedir.

Bu sistemler, 10 dakikaya kadar yıkama ve kürleme süresi ile baskı işlemini tamamlamak için ideal birimlerdir.

En Sonunda, Ölçekli Üretim

Akıllı Parça yıkayıcı ve kürleme üniteleri hızlı, basit ve tekrarlanabilir parça yıkama ve kürleme sağlar, bu sayede ölçek ve çevresel yönetimde katmanlı üretiminin tüm potansiyelini ortaya çıkarır.

MODEL NXE 400

Baskı Alanı (XYZ)

275 x 155 x 400 mm (10,8 x 6,1 x 15,7 inç)

Maksimum Çözünürlük

4K (3840 x 2160)

Piksel Aralığı

76,5 µm (0,0030 inç)

Dalga Boyu

405 nm

Malzemeler

UV İyileştirilebilir Plastikler: xGPP-Mavi, xGPP-Şeffaf, xGPP-Gri, xABS-HT-Turuncu, 3843-ABS-Siyah, xCE-Siyah, xMED, xCAST

 

Çalışma Ortamı

 

Hava Sıcaklığı

20-25˚C (60-80˚F)

Nem

%70'in altında bağıl nem

Elektrik

NA Sürümü: 100-120 VAC, 50/60 Hz, Tek Fazlı, 8A (NEMA 15-5R)
AB Sürümü: 210-230 VAC, 50/60 Hz, Tek Fazlı, 4A (CEE 7/7)

Nexa3D Yazılımı için Materialise MagicsPrint

Otomatik yönlendirme ve yerleştirme, otomatik destek oluşturma, onarım sihirbazı ve parça düzenlemeyi içeren tam özellikli araç seti

NexaX v1 Yazılımı

Kolay derleme işleme ve Uzaktan Yazıcı Yönetimi: gönderme ve kuyruklar, iş istatistikleri.

Bağlantı

GigaBit Ethernet RJ-45 ve WiFi Arayüzü

İstemci Donanım Önerisi

- 16+ GB RAM ile 3 GHz çok çekirdekli işlemci
- 4+ GB RAM ile NVIDEA GTX 1060 veya AMD Radeon RX 480 veya daha iyi grafik kartları
- 3 GB kullanılabilir HDD alanı, dosyalar / önbellek için ek 10 GB

İstemci İşletim Sistemi

Windows 10, 64 bit

Desteklenen Giriş Veri Dosyası Biçimleri

.stl, .3mf

Baskı Sonrası İşlemler

Son işlem aletleri aksesuar kiti ile birlikte gönderilir.
- Maksimum yapı, 300 x 180 x 480 mm (12 x 7 x 19 inç) kapasiteli lavabo ve kür odası gerektirir -> 2 mW / cm2 ve 60 ° C (ideal 20 mW / cm2 ve 120 ° C'ye kadar olan UV kürleme ünitesi gerektirir. )

Başlamaya Hazır mısınız?

En gelişmiş 3D baskı sistemi ile neler yapabileceğinizi görün.

TEKLİF İSTEYİN