Meet

Profesyonel Masaüstü 3D SLA Yazıcı

XiP, kompakt tasarımını 4,8L yapı hacmiyle birleştiren ultra hızlı bir masaüstü reçine 3D yazıcıdır. Esneklik ve kolay malzeme erişimi sağlayan açık malzeme platformu ile XiP 3D yazıcı, çok çeşitli işlevsel ve elastomerik malzemelerle uyumludur.

TEKLİF İSTEYİN

Verimliliği Artırın

XiP masaüstü 3D yazıcı, Lubricant Sublayer Photo-curing (LSPc) teknolojisi üzerine inşa edilmiştir ve kullanıcıların saatte 18 cm’ye kadar yüksek hızlarda baskı yapmasına olanak tanır.

Açık Malzeme Platformu

XiP masaüstü 3D yazıcı; ihtiyacınız olan malzemelere, ihtiyaç duyduğunuz anda, nihai esneklik ve erişim sağlayan tamamen açık bir malzeme platformuna sahiptir.

Kolay Geliştirilebilir

XiP’in modüler yapısı yoğun kullanım için tasarlanmıştır. Endüstriyel sınıf bileşenler, optimize edilmiş kullanılabilirlik, servis kolaylığı ve yükseltilebilirlik sağlar.

Sürdürülebilirlik Düşünülerek Tasarlandı ve Üretildi

XiP masaüstü reçine 3D yazıcının tasarımı ve üretimi, yazıcının tüm yaşam döngüsünü dikkate alır. Kolayca geri dönüştürülebilir tamamen alüminyum gövde de dahil olmak üzere geri dönüştürülebilir ambalaj ve parça seçenekleriyle bu modüler masaüstü 3D yazıcı, zaman içinde yükseltmelere kolayca uyum sağlar.

MODEL Meet XiP

YAPI HACMİ

195 mm, Y: 115 mm, Z: 210 mm (7,7 inç, Y: 4,5 inç, Z: 8,3 inç); 4.8 Litre Baskı Hacmi

KATMAN KALINLIĞI

50 µm / 100 µm / 200 µm; 0,002 inç/ 0,004 inç / 0,008 inç

MAKSİMUM ÇÖZÜNÜRLÜK

4K Monokrom 9.3” LCD Piksel Boyutu 52 µm

DONANIM

Alüminyum Muhafaza 420 mm (16,5 inç) G x 350 mm (14 inç ) D x 530 mm (21 inç) Y; Sert paralel lineer raylar, hassas Vidalı Z ekseni; Ethernet / USB / Wi-Fi bağlantısı; 5.5 inç Renkli LCD Dokunmatik Ekran

YAPI MALZEMELERİ

Henkel, BASF, Keystone ve özel şirket içi reçineler

Başlamaya Hazır mısınız?

En gelişmiş 3D baskı sistemi ile neler yapabileceğinizi görün.

TEKLİF İSTEYİN